Вишукана банкетна зала ресторану «Фламінго» вміщує 100 гостей. Це ідеальне місце для розкішних весільних урочистостей. Багаторівневе освітлення, ошатна стеля, великі вітражі до самої підлоги, перламутр стін і золото оздоблення сплелися у дивовижній грі кольору і світла.

Залу, а також сходи, якими підіймаються весільні гості, напередодні свята прикрашають елегантними декорами. Парадні двері, що ведуть до зали, гармонують із дерев’яними меблями. Посуд, столові прибори та текстильне оформлення столів підібрано в одному стилі. Багатий, продуманий до дрібниць інтер’єр закладу – чудовий фон для яскравих весільних фотографій молодого подружжя.

Велике, просторе приміщення зали дозволяє влаштовувати конкурси і танці, а сучасні кондиціонери та система вентиляції гарантують максимально комфортну атмосферу для відпочинку за будь-яких погодних умов.

Від дня свого заснування «Фламінго» постійно радує відвідувачів ексклюзивними новинками. Саме тут вперше в Рівному створено символічне казкове Дерево Кохання, на яке в день свого весілля молодята вішають замочок на щастя. Дерево — це символ міцності родини, а замок з іменами молодят — знак довговічності їхнього сімейного щастя.

Ключі від замка молоде подружжя кидає у водоспад, над яким височіє благородний Фламінго. Він і оберігає ключі до замочка сімейного щастя.