Історія ресторану «Фламінго» починалася в 1996 році з маленької дерев’яної споруди, де розміщалося лише п’ять столиків.

В 2007 році на День Незалежності було урочисто відкрито нову 4-х поверхову будівлю сучасного «Фламінго».

Проект цієї неординарної споруди з масою сміливих, новаторських рішень створив відомий архітектор, автор багатьох вдалих розробок, Валентин Дем’янов.

Талановиті дизайнери Сергій Енгельчук, Тетяна Мілаш та Олександр Гаврон знайшли оригінальні рішення довершеності ліній, форм і кольорів інтер’єру фойє, бару, VІР-кабінок та банкетного залу на 100 місць.

З перших днів свого існування «Фламінго» стало одним з улюблених місць відпочинку рівнян, вирізняючись неповторною кухнею та затишним інтер’єром.

Творчий підхід шеф-кухаря до приготування страв дозволяє гостям ресторану не тільки відкрити для себе яскравий світ кулінарних смаків, а й по-новому сприйняти здавалося б традиційні страви.

У 2010 році було повністю оновлено літній майданчик. З’явились бесідки, альтанки, шатрові композиції та дитячий ігровий комплекс.

Також з позитивних моментів «Фламінго» слід відмітити наявність Wi-Fi покриття, звучання живої музики, можливість приготування страв на мангалі та у тандирі і, що дуже важливо, зручний паркінг на 18 авто.

Хтось з мудреців сказав, що життя — це не ті дні, які ти прожив, а ті, які запам’ятав. Відвідавши «Фламінго», Ви обов’язково запам’ятаєте цей день.